Будівельні матеріали
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–14:00

Нд:  Вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Аксесуари для покрівлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аксесуари для покрівлі

Покрівельні аксесуари призначені для захисту даху від руйнівного впливу води, яка потрапляє у вигляді дощів, снігу, відлиги або від впливу спекотливої жари. Без установки водостоку і покрівельних аксесуарів на поверхні покрівлі може збиратися вода і затікати в шви на стиках покрівлі, наносячи руйнівний ефект. При укладанні покрівлі або ремонті даху багато доборные елементів дозволяють покрівельникам виконувати лагодження або обслуговування покрівельного пирога.

 

Асортимент покрівельних елементів

Асортимент покрівельних елементів досить великий: ковзани, карнизи, жолоби, снегозадержатели, системи вентиляції покрівлі і багато що інше. Підпокрівельний простір необхідно забезпечити провітрюванням, ізоляцією і обов'язковим захистом від попадання блискавки. По сучасних технологіях виробництво покрівельних аксесуарів походить з високоміцних матеріалів, що мають особливу герметичність. Професіонали в області виробництва покрівельних елементів контролюють комплектуючі на витримку великих навантажень, стійкість до вологи і точну вагу деталей.

 

Покрівельні аксесуари купити

Варто окремо відмітити важливість одного з комплектуючих елементів для покрівлі - системи пересування по покрівлі, які допомагають на поверхні даху безпечно пересуватися до будь-якого місця, не ушкоджуючи покрівельний матеріал. Різноманітні східці, сходи, лави відносяться до таких систем, створюючи усі умови для швидкого і ефективного ремонту або укладання покрівлі.

У функціональні властивості покрівельних аксесуарів входять не лише захисні характеристики, але і красивий зовнішній вигляд для прикраси даху будинку у будь-якому архітектурному стилі. На дахах будинків міста Дніпро, Кривий ріг, Геническ часто можна зустріти різні покрівельні аксесуари, які можуть бути помітні навіть здалека.

Тому торгово-будівельна компанія SDC завжди готова запропонувати новинки в області покрівлі і покрівельних аксесуарів. У місті Кривою ріг при купівлі покрівельних аксесуарів приділяється ретельний підбір і рекомендації для кожного доборного елементу.

Ціна на покрівельні аксесуари формується з урахуванням регіональних продажів, тому торговий дім SDC має можливість запропонувати кращу ціну серед своїх конкурентів.

 

Правильний розрахунок покрівельних матеріалів складається з таких компонентів:

1. Покрівельне покриття (керамічна черепиця, композитна черепиця, бітумна черепиця, металочерепиця, профнастил)

2. Водостічна система

3. Покрівельні аксесуари

4. Гідроізоляційні плівки

5. Пароізоляція

6. Утеплювач

 

Повна комплектація покрівельного покриття, уважно підібрані покрівельні аксесуари і якісний монтаж покрівлі захистять дах від несприятливих атмосферних дій, забезпечать довгий термін служби і збереження усієї будівлі. Торговий дім SDC пропонує покрівельні аксесуари в салоні-магазині м. Дніпро, р. Кривий ріг, р. Геническ

Також зробити замовлення товару можна онлайн, ознайомившись з асортиментом в цьому розділі сайту SDC.

Консультація наших фахівців допоможе зробити вибір покрівельних аксесуарів з належною увагою!

 • MDM
  Дізнатися ціну
 • MDM
  Дізнатися ціну
 • MDM
  Дізнатися ціну
 • MDM
  Дізнатися ціну
 • MDM
  Дізнатися ціну
 • MDM
  Дізнатися ціну
 • MDM
  Дізнатися ціну
 • Ruukki
  Дізнатися ціну
 • Ruukki
  Дізнатися ціну
 • Ruukki
  Дізнатися ціну
 • Ruukki
  Дізнатися ціну
Вгору