Будівельні матеріали
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–14:00

Нд:  Вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Cланцева покрівля

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Cланцева черепиця

Сланцева покрівля є матеріалом, виготовленим із сланцевих гірських порід. Унікальна луската структура каменю дозволяє його з легкістю розшаровувати, формуючи пластини, які в подальшому перетворюються в черепицю. Ви можете спостерігати сланцеву покрівлю в Дніпрі, Кривому Ріг, Геническе, і безлічі інших міст України. Родоначальницею сланцевої черепиці вважається Англія, саме там зосереджені більше 50% будівель із сланцевою покрівлею. Також цей матеріал активно використовувався в середньоєвропейських країнах. Якщо ви вирішили купити сланцеву покрівлю (черепицю), повинні знати, що матеріал давній, багато сотень років в ужитку була тільки кам'яна і глиняна черепиця.

 

Особливості сланцевої покрівлі та черепиці

Накривши будинок сланцевою черепицею в Дніпрі, Кривому Ріг, Геническе, ви отримаєте шикарний замок, який радуватиме очей оточення. Цей матеріал застосовується як в приватному будівництві, так і при зведенні нових інфраструктурних об'єктів. Прекрасно виглядають під кам'яною черепицею килевидные і купольні дахи, посредствам цього матеріалу формуються унікальні дизайни міської інфраструктури. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок набув строгого, елегантного і величного вигляду, рекомендуємо замовити сланцеву черепицю. Зовнішні сланцеві дахи виглядають дорого, але різноманітності колірних рішень в цьому матеріалі трохи.

 

Що таке сланцева черепиця?

Сланець - натуральний матеріал, він не піддається фарбуванню, нанесення плівкового покриття також нераціональне зважаючи на погану адгезію. Іноді сланцеву черепицю просочую, але це невиправдано зважаючи на швидке вигорання пігменту. Але камінь сам по собі має різне забарвлення, все залежить від розташування родовища. У асортименті представлена різна колірна тональність від блакитнуватого до графітового, є варіанти з вкрапленням зеленого або червонястого. Ціна сланцевої покрівлі залежить від колірної тональності каменю, чим насыщеннее і выраженнее природний колір, тим дорожче матеріал.

 

Переваги сланцевої черепиці:

 • Високий термін служби, після демонтажу і виправлення дефектів, можна знову використати для формування покрівлі.
 • Значна масивність сприяє міцності покрівлі, робить її стійкою до інтенсивних вітрів.
 • Товщина і невисока теплопровідність забезпечують повільне прогрівання, тому в приміщеннях навіть в жарку погоду зберігається прохолода.
 • Натуральний матеріал не збирає пари, за рахунок цього у будинку зберігається сприятливий мікроклімат.
 • Сланцева покрівля створює підвищену шумоізоляцію, досить міцна, стійка до механічних ушкоджень.
 • Низьке поглинання вологи запобігає протіканню і робить матеріал стійким до низьких температур.
 • Морозоустойчивость позволяет использовать сланцевую кровлю в Днепре, Кривом Роге, Геническе и других городах Украины. Прочный, экологически чистый и безопасный материал, всё же со временем подвергается эрозии. Воздействие УФ лучей и мороза постепенно разрушает поверхность, тонкий слой откалывается и осыпается, но процесс этот длится сотни лет. Если у вас скатная крыша с углом наклона более 25°, можете купить сланцевую черепицу. Идеальный вариант для её укладки – угол наклона 40°. При закладке фундамента и возведении несущих конструкций, следует создать усиление, ведь сланцевая кровля достаточно тяжёлая, в больших фракциях – это 40–50 кг/м2, а в малых доходит и до 70 кг/м2.

 

Найдорожчою і якісної вважається англійська сланцева покрівля, за нею йде європейська, а потім китайська.

 • Theis-boger
  Дізнатися ціну
 • Theis-boger
  Дізнатися ціну
 • Theis-boger
  Дізнатися ціну
 • Theis-boger
  Дізнатися ціну
 • Theis-boger
  Дізнатися ціну
 • Theis-boger
  Дізнатися ціну
Вгору