Будівельні матеріали
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–14:00

Нд:  Вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Композитна черепиця

Композитна черепиця - Дніпро, Кривий Ріг, Генічеськ

Композитна черепиця відноситься до сучасних типів покрівельних матеріалів. Це підтип усім нам відомою металлочерепицы. Для спорудження будинку в Дніпрі, Кривому Ріг, Геническе, композитна черепиця ідеально підходить. Вона має тривалий термін служби, представлена розширеним асортиментом. Часто зустрічається назва металлочерепица з посипанням або напиленням. З композитної черепиці створюють елегантні і яскраво виражені дизайни. Якщо ви хочете побудувати колоритний будинок або замінити крышную, що продірявилася, кривавлю, рекомендуємо купити композитну черепицю, у якої маса переваг перед іншими матеріалами.

 

Характеристика та особливості композитної черепиці

Якщо вам потрібна міцна покрівля, яка витримає сильний вітер і вагому снігову подушку, слід замовити композитну черепицю. Також вона стійка до механічної дії. Нанесення спеціального захисного покриття запобігає псуванню від процесів корозії. Матеріалу не страшні агресивні середовища (хімічні речовини), а також вона готова захистити будинок від природних явищ (дощу, снігу, граду). Для тих, хто хоче захистити свій дім від вогню, вибирає вогнетривкі матеріали, композитна черепиця ідеально підходить. Вона не горить, здатна витримувати значний плюс і мінус, не боїться різких температурних перепадів. Можна використати композитну черепицю в Дніпрі, Кривому Ріг, Геническе, будь-якому іншому місті або селищі нашої країни, матеріал адаптований до різних кліматичних зон.

 

Переваги композитної черепиці:

  • Висока міцність і довговічність;
  • Стійкість до перепаду температур;
  • Вогнетривкість - захист від загоряння;
  • Відсутня розмноження грибків і бактерій;
  • Екологічно чистий матеріал;
  • Невелика вага і легкість укладання;
  • Немає додаткового навантаження на несучі конструкції;
  • Піддається згинанню і різанні.

 

Композитна черепиця ціна

Здійснивши правильно укладання, ви тривалий період не хвилюватиметеся про покрівельне покриття. Композитна черепиця досить легка, під неї не потрібно потужне обрешетування, що знижує загальний кошторис по будівництву будинку. Покрівля після монтажу не потребує очищення і спеціального відходу, акриловий поверхневий шар має властивість самоочищення. Ціна композитної черепиці залежить від вибраного типу профілю, текстури і колірної тональності. Оригінальний дизайн матеріалу дозволяє утілювати в життя самі неординарні задумки і рішення.

 

Купити композитну черепицю

Якщо вам треба перекрити старий будинок в Дніпрі, Кривому Ріг, Геническе, композитна черепиця підійде краще всього. Вона не створює додаткове навантаження на вже зведені несні конструкції. Невисока ціна порівняно з керамікою, простота робіт укладань, сприяють популярності композитної черепиці у будівельників. При усіх перевагах скажемо і про недоліки, металева основа сприяє тому, що дах стає паропроникним, а це негативно впливає на мікроклімат в приміщенні. Тому, вирішивши зробити покрівлю з композитної черепиці, потурбуйтеся про якісну вентиляцію будинку.

Немає товарів

Вгору